Aldatmak Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Aldatmak dizisi, senaryosu Ayfer Tunç tarafından kaleme alınan ve yönetmenliği Murat Saraçoğlu tarafından yapılan bir dizi. Tims&B Productions tarafından üretilen dizi, Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Aldatmak dizisi, oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tanıtım fragmanı izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Peki, dizide yer alan oyuncuların giydiği kıyafetler ve elbiseler nasıl?

Oyuncuların Kıyafetleri ve Kombinleri

Feyza Sevil Güngör (Oylum) Kıyafetleri

Feyza Sevil Güngör, güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çeken oyuncular arasında yer alıyor. Aldatmak dizisindeki kıyafetleri ve kombinleri de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Oyuncunun giydiği tüm kıyafetler ve kombinler markalarıyla birlikte sayfamızda yer alıyor.

Aldatmak dizisi Oylum’un giydiği kaban markası Aker

Vahide Perçin (Güzide Yenersoy) Kıyafetleri

Aldatmak dizisinin başrolünde yer alan Güzide Yenersoy karakterine hayat veren Vahide Perçin’in kıyafetleri de izleyiciler tarafından dikkatle takip ediliyor. Dizinin başladığı zaman, oyuncunun giydiği kıyafetler ve kombinler de sayfamızda yer alacak.

Aldatmak Güzide’nin giydiği mont markası Aker

Yusuf Çim (Ozan) Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncu Yusuf Çim, tarzıyla da büyük beğeni topluyor. Aldatmak dizisindeki kıyafetleri ve kombinleri de merak ediliyor. Son dönemin popüler oyuncularından olan Yusuf Çim’in giydiği kıyafetlerin marka ve fiyat bilgileri de sayfamızda yer alıyor.

Kıyafetler ve Elbiseler

Aldatmak dizisinin kıyafetleri ve elbiseleri de izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dizideki diğer karakterlerin giydiği kıyafetler ve elbiseler de sayfamızda yer alıyor.

Aldatmak dizisi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaştık. Konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir