Aile Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Aşağıda, Aile dizisi hakkında yeni gelen ve ayrılan oyuncuları bulabilirsiniz. Show TV’de yayınlanan Aile dizisinin başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız bulunmaktadır. Aile dizisinin sadık izleyicileri, diziye yeni katılan ve ayrılan oyuncuları merak etmektedir. Bu yazıda, Aile dizisinin kadrosuna yeni dahil olan ve ayrılan oyuncuları sizlere tanıtacağız.

Aile Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Ay Yapım imzası taşıyan Aile dizisinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme almaktadır. Aile dizisi, Show TV’de yayınlandığından beri büyük ilgi görmektedir. İlk yayınlandığı günden itibaren en çok izlenen dizilerden biri olmuştur. Aile’ye birçok yeni oyuncu katılmıştır. Şimdi, Ahmet Katıksız yönetmenliğinde çekilen Aile dizisinin kadrosuna yeni dahil olan ve ayrılan oyuncuları yakından tanıyalım.

Rüçhan Çalışkur – Kıymet

Aile dizisinde Kıymet rolünü canlandıran oyuncu Rüçhan Çalışkur’dur. Kıymet, İlyas Koruzade’nin annesidir. Rüçhan Çalışkur, 1953 yılında Trabzon’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önce Yılanların Öcü, Yeter, Avlu, Masumiyet, Kusursuz Kiracı, Hayatımız Roman gibi dizilerde rol almıştır.

Musa Uzunlar – İlyas Koruzade

Aile dizisinin kadrosuna İlyas rolüyle Musa Uzunlar katılmıştır. Musa Uzunlar, Aile dizisinde Soykanlar’a rakip mafya babası rolünü üstlenmektedir. 1959 doğumlu olan Musa Uzunlar, Antalya’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kurtlar Vadisi Pusu, Poyraz Karayel, Bir Annenin Günahı, Hayatımın Şansı, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne gibi dizilerde rol almıştır.

Nil Sude Albayrak – Cemre

Aile dizisinde Cemre rolünü canlandıran oyuncu Nil Sude Albayrak’tır. Nil Sude Albayrak, Leyla Soykan’ın hemşire arkadaşı Cemre rolünde yer almaktadır. Nil Sude Albayrak hakkında daha detaylı bilgilere “Aile Dizisi Nil Sude Albayrak Kimdir?” konulu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ece İrtem – Cansın

Aile dizisine 6. bölümde dahil olan Cansın karakterini şarkıcı olarak Ece İrtem canlandırmaktadır. Ece İrtem, 5 Ocak 1991 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. İzmir Yaşar Üniversitesi Opera/Şan Anasanat Dalı Bölümü’nden mezun olan Ece İrtem, oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde almıştır. Şeref Meselesi, Kaçak Gelinler, Yeni Gelin, Payitaht Abdülhamit, Yasak Elma, Mahkum gibi projelerde de yer almıştır.

Ege Yordanlı – Can

Devin’in kardeşi Can karakterini Aile dizisine 2. bölümde dahil olan Ege Yordanlı canlandırmaktadır. Ege Yordanlı, 2008 yılında doğmuş olup 15 yaşındadır. Dondurma reklamları, otel reklamları ve çeşitli katalog çekimlerinde yer alarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 2020 yılında Zemheri dizisiyle profesyonel oyunculuk deneyimi yaşayan Ege Yordanlı, Mahkum dizisinde ikiz kardeşiyle birlikte rol almış ve tanınmıştır.

Ozan Gözel – Devin’in Babası

Devin’in babasına Ozan Gözel hayat vermektedir. Ozan Gözel, 23 Kasım 1971 tarihinde Balıkesir Edremit’te doğmuştur. Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Ozan Gözel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamış ve Şahika Tekand’da oyunculuk eğitimi almıştır. Oğlum, Alev Alev, Baraj, Çocukluk, Hayat Bilgisi gibi yapımlarda da rol almıştır.

Gonca Yakut – Devin’in Üvey Annesi

Aile dizisinde Devin’in üvey annesini canlandıran oyuncu Gonca Yakut’tur. Gonca Yakut, 12 Eylül 1979 tarihinde Adana’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunu olan Gonca Yakut, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’na katılmıştır. Yılanların Öcü, Gecenin Ucunda, Sevdim Seni Bir Kere, Beni Affet, Her Yerde Sen gibi yapımlarda da yer almıştır.

Anıl İlter – Serhat Koruzade

Yağmur’un eski nişanlısı olan Serhat karakterini Anıl İlter canlandırmaktadır. Anıl İlter, 3 Nisan 1981 tarihinde İzmit’te doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Anıl İlter, profesyonel futbol oynamıştır. 2008 yılında Ece dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atmış ve Kuşdili Oyunculuk Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Özellikle “Sen Çal Kapımı” dizisiyle tanınmıştır. Ayrıca kendi yapım firması olan Absürt Yapım’da yapımcılık yapmaktadır.

Aile Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Aile dizisi, Ahmet Katıksız’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Ay Yapım tarafından yapılan bir dizidir. Seyirciler, Aile dizisinden ayrılan oyuncuları da merak etmektedir. Ancak şu ana kadar Aile dizisinden ayrılan bir oyuncu bulunmamaktadır. Eğer ilerleyen zamanlarda ayrılma haberleri olursa, bu bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Aile dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncuları sizlere aktardık. Eğer konu hakkında merak ettiğiniz başka şeyler varsa, aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir