Aile Dizisi: Ne Zaman Final Yapacak ve Kaç Bölüm Sürecek?

Show TV’de yayınlanmaya başlayan Aile dizisi ilk bölümünden itibaren izleyicilerden büyük ilgi gördü. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı dizi, Ay Yapım imzası taşıyor ve Hakan Bonomo tarafından yazıldı. Dizinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor.

Aile Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Aile dizisi, 30 bölümlük tek bir sezon olarak planlandı. İlk bölümü itibariyle de başarılı bir performans sergiledi. Reytinglerde TOTAL’de 2. sırada 5.89 reyting alırken, AB sıralamasında 8.31 ile birinci oldu. Dizinin kadrosu da oldukça güçlü. Ancak, Aile dizisinin reytingleri devam eden bölümlerde de bu şekilde başarılı giderse, anlaşma uzatılır mı şu an için bilinmez.

Aile Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Aile dizisi, 30 bölüm olarak anlaşma yaptı. İlk bölümü 7 Mart Salı akşamı yayınlandı. Dizinin ara vermeden her hafta Salı akşamları yayınlanması planlandı. Buna göre, dizi Haziran ayına kadar yayınlanacak ve ardından sezon finali yapacak. İki ay aranın ardından Eylül ayında yeni bölümleriyle tekrar ekrana gelecek. Aile dizisi, Eylül ayında başladığında da 30. bölümü yaklaşık Ocak ayına denk gelecektir. Bu nedenle, Aile dizisi Ocak ayında final yapacak.

Sonuç

Aile dizisi, izleyiciler tarafından beğenilen bir yapım olmasına rağmen, planlandığı gibi 30 bölümle sınırlı kalacak gibi görünüyor. Ancak, reytinglerdeki performansı göz önüne alındığında, Show TV dizinin devamını isteyebilir ve bölüm sayısı değişebilir. Siz Aile dizisinin yeni sezonda da devam etmesini ister misiniz? Yeni dizi Aile hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir