Aile Dizisi Ezgi Kimdir? (Esma Yeşim Gül)

Aile Dizisi Ezgi Kimdir? Aile dizisi Ezgi karakteri hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Ay Yapım imzalı Aile dizisi, Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı dizide, psikolog Devin’in arkadaşı olan Ezgi karakterini Esma Yeşim Gül canlandıracak.

Aile Dizisi Ezgi Karakteri Kimdir?

Aile dizisi Ezgi karakteri, dizinin başrolünde yer alan psikolog Devin’in yakın arkadaşıdır. Ancak karakter hakkında başka bir bilgi mevcut değildir. Esma Yeşim Gül’ün canlandırdığı Ezgi karakteri, Aile dizisinde ana karakterlerden biridir.

Esma Yeşim Gül Kimdir?

Esma Yeşim Gül, 27 yaşında bir oyuncudur. 26 Haziran 1995’te İstanbul’da doğmuştur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan Esma Yeşim Gül, 2017 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle kamera karşısına geçmiştir. Aynı yıl içinde Meryem dizisinde de yer almıştır.

Yargı dizisinde canlandırdığı Zümrüt karakteri ile özellikle tanınmıştır. Esma Yeşim Gül, We Talent Menejerlik şirketiyle çalışmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan Esma Yeşim Gül’ün resmi Instagram hesabı @esmayesimgul’dür.

Esma Yeşim Gül’ün Yer Aldığı Diziler

Esma Yeşim Gül’ün rol aldığı diziler şunlardır:

  • 2023 Aile – Ezgi
  • 2021-2022 Yargı – Zümrüt
  • 2021 Yeşilçam – Ceylan
  • 2017 Meryem
  • 2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem

Esma Yeşim Gül’ün Özel Hayatı

Esma Yeşim Gül’ün özel hayatı hakkında bilinen çok az şey vardır. Daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmayan oyuncu henüz evli değildir.

Aile Dizisi Ezgi – Esma Yeşim Gül’ün Kıyafetleri

Esma Yeşim Gül, Aile dizisinde giydiği şık ve tarz kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Modayı yakından takip eden oyuncunun, kıyafetlerinin markalarını sayfamızda paylaşacağız.

Aile dizisi Ezgi kimdir? Esma Yeşim Gül’ün canlandırdığı karakter hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir