Aile Dizisi Devin Kimdir? (Serenay Sarıkaya)

Aile Dizisi Devin Karakteri Kimdir?

Aile dizisi, Hakan Bonomo tarafından yazılan senaryosuyla Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Dizi, oyuncuları ve konusu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Başrolünde yer alan Devin karakteri, psikologdur. Ancak, karakter hakkında başka bir bilgi yoktur. Psikolog Devin karakterine oyuncumuz Serenay Sarıkaya hayat verecektir.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1992 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk kez 2006 yılında Şaşkın filminde rol almıştır. 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuş ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazanmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Serenay Sarıkaya, ilk çıkışını Adanalı dizisiyle yapmış ve özellikle Medcezir dizisiyle tanınmıştır. GQ Türkiye tarafından 2014 yılında yılın kadını seçilen oyuncumuz, bugüne kadar birçok ödül kazanmıştır.

Serenay Sarıkaya Yer Aldığı Diziler

  • 2008 Peri Masalı – Talya
  • 2008 Limon Ağacı – Peri
  • 2008-2010 Adanalı – Sofia Dikkaya
  • 2010-2013 Lale Devri – Yeşim Taşkıran
  • 2013 Yer Gök Aşk – Yeşim
  • 2013-2015 Medcezir – Mira Beylice
  • 2017-2018 Fi – Duru Durulay
  • 2022 Alice Müzikali – Alice
  • 2023 Şahmaran – Şahsu
  • 2023 Aile – Devin

Serenay Sarıkaya, resmi Instagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram’da 1155 gönderisi ve 9,3 milyon takipçisi bulunan Serenay Sarıkaya’nın resmi Instagram hesabı @serenayss’tir.

Aile Dizisi Devin Kimdir?

Aile dizisinin başrolünde yer alan Devin karakterini Serenay Sarıkaya canlandıracaktır. Bizler de oyuncumuzu daha yakından tanıtmak ve onun hayatındaki diğer detayları öğrenmek isteyen izleyicilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Serenay Sarıkaya hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Aile Dizisi Devin – Serenay Sarıkaya İlişkisi

Aile dizisi, psikolog Devin karakterini Serenay Sarıkaya’nın canlandırmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Dizinin başlama tarihi ile birlikte, Serenay Sarıkaya’nın hayranları da onun Devin karakterindeki performansını merakla beklemektedir. İzleyiciler, onun diğer projelerindeki performanslarından sonra, Aile dizisinde de başarılı bir performans sergileyeceğine inanmaktadır.

Aile dizisi, Serenay Sarıkaya’nın oyunculuğu ile birlikte büyük bir başarı elde etmiştir. Devin karakterini canlandırmasıyla, oyuncunun hayran kitlesi daha da genişlemiştir. Serenay Sarıkaya’nın kariyeri, ödülleri, özel hayatı, stil tercihleri ve Aile dizisindeki performansı hakkında merak ettiğiniz her şeyi, sayfamızda bulabilirsiniz.

Aile Dizisi Devin Dizi Kıyafetleri

Tüm Aile dizi kıyafetlerini keşfedin https://www.kimnegiydi.com/aile-dizi-kiyafetleri-ve-markalari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir