Aile Dizi Müzikleri – Aile Dizisi Şarkıları Kim Söylüyor?

Aile dizisi, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı bir dizi olup oyuncu kadrosu ve konusuyla büyük ilgi görmektedir. Hakan Bonomo tarafından kaleme alınan senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Aile dizisinde çalan şarkı ve müzikler, kimin seslendirdiği merak edilmektedir. Ay Yapım imzalı Aile dizisinde yer alan şarkılar, müzikler ve seslendirenleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

“Yaramızda Kalsın” Şarkısı Serenay Sarıkaya’dan

Aile dizisinin yeni bölümünde Aslan ve Devin birlikte canlı müzik dinlemektedir. Aslan’ın etkilendiği bir şarkıcı, “Yaramızda Kalsın” adlı şarkıyı seslendirmek istemiştir. Şarkı söylerken Aslan’ın koluna dokunan şarkıcı, Devin’in dikkatini çekmiştir. Devin, Aslan’a şarkıyı söylemek isteyip istemediğini sormuştur, ancak Aslan kendinde ses olmadığını belirtmiştir. Devin ise bu durumu kabullenememiş ve hemen mikrofonu alarak şarkıyı büyüleyici bir şekilde seslendirmiştir.

Serenay Sarıkaya’nın “Yaramızda Kalsın” Şarkısı

11 Nisan Salı günü yayınlanan Aile dizisinin 6. bölümünde Serenay Sarıkaya’nın sesinden “Yaramızda Kalsın” adlı şarkıyı dinleme fırsatı bulduk. Şarkının sözleri ve videosu konumuzda yer almaktadır.

Yağmur’un Şarkısı: “Sen Benim Şarkılarımsın”

Aile dizisinde Yağmur’un sesinden “Sen Benim Şarkılarımsın” adlı şarkıyı dinlemek mümkündür. Yağmur (Yüsra Geyik), Devin ve Aslan’ın düğününde bu şarkıyı seslendirmiştir.

Sezen Aksu’nun Sesinden “Küçüğüm” Şarkısı

Aile dizisinin 21 Mart tarihinde yayınlanan 3. bölümünde çalan “Küçüğüm” şarkısı Sezen Aksu tarafından seslendirilmiştir.

Aybüke Albere’nin “Ne Diyorsam” Şarkısı

Aile dizisinin bir partisinde Aybüke Albere’nin “Ne Diyorsam” şarkısı çalmaktadır. Anlaşılan Aybüke Albere’nin tanıtımı için bir partide tüm şarkılarını seslendirmiştir.

Cem Karaca’nın Şarkısı: “Bu Biçim”

Aile dizisinin 2. bölümünde Devin ve Aslan, Aslan’ın evine gitmektedir. Devin, Aslan’ın plaklarını görünce “Aşkın Nur Yengi’nin Serserim Benim” şarkısını plak çalarına koymuştur.

Aybüke Albere’nin “Aklım Kalır” Şarkısı

Aile dizisinin 14 Mart tarihinde yayınlanan 2. bölümünde Aybüke Albere’nin “Aklım Kalır” şarkısı çalmaktadır.

Teoman’ın Şarkısı: “Serseri”

Aile dizisinin 14 Mart tarihindeki 2. bölüm fragmanında çalan şarkı, Teoman’a aittir ve “Serseri” adını taşımaktadır.

Bu şekilde, Aile dizisinde çalan şarkıların ve müziklerin detaylarını sizlerle paylaştık. Başrol oyuncuları ve konusuyla dikkat çeken bu dizi, izleyicilere güzel müzik deneyimleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir