Ah Belinda Filmi: Oyuncular, Konu, Vizyon Tarihi ve Çekim Yerleri

Ah Belinda filmi, yönetmen koltuğunda Demiz Yorulmazer’in oturduğu ve OGM Pictures yapım şirketi tarafından üstlenilen bir Türk filmidir. Senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosu oldukça iddialı isimlerden oluşmaktadır. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu’nun yer aldığı Ah Belinda filminin konusu da oldukça merak edilmektedir. Bu makalede, Ah Belinda filminin oyuncuları, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerleri hakkında detaylı bilgiye yer verilecektir.

Ah Belinda Filmi Oyuncuları Kadrosu

Ah Belinda filminin oyuncu kadrosu oldukça iddialı isimlerden oluşmaktadır. Filmin başrolünde yer alan Neslihan Atagül, Sevilay karakterine hayat vermektedir. Serkan Çayoğlu ise Suat karakterini canlandırmaktadır. Diğer oyuncular arasında Necip Memili, Beril Pozam, Gamze Karaduman, Anıl Çelik, Efe Tunçer ve Tim Seyfi gibi isimler yer almaktadır.

Neslihan Atagül – Sevilay

Neslihan Atagül, Ah Belinda filminin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul’da dünyaya gelen Atagül, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumuştur. Kariyerine Yaprak Dökümü dizisiyle başlayan oyuncu, Fatih Harbiye ve Araf dizilerindeki performansıyla çıkış yakalamıştır. Daha önce birçok farklı kategoride ödüllere layık görülen Atagül, 2021 yılında Sefirin Kızı dizisindeki performansıyla Yılın Uluslararası Kadın Oyuncusu seçilmiştir. Ah Belinda filminde Sevilay karakterine hayat verecektir.

Serkan Çayoğlu – Suat

Ah Belinda filminin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu, Almanya’da dünyaya gelmiştir. Erlangen Üniversitesi’nin Ekonomi Bölümü’nde eğitim alan Çayoğlu, bir dönem mankenlik yapmıştır. Kuzey Güney dizisiyle kamera karşısına geçen oyuncu, Kiraz Mevsimi dizisinde canlandırdığı Ayaz karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. 2015 ve 2016 yılının en başarılı erkek oyuncusu seçilen Çayoğlu, Ah Belinda filminde Suat karakterine hayat verecektir.

Necip Memili – Necati

Necip Memili, Ah Belinda filminde Necati karakterini canlandıracaktır. Adana evinden kamera karşısına geçen Memili, Beşinci Boyut dizisiyle ilk kez televizyonda görünmüştür. Daha sonra Selana, Yaprak Dökümü, Arka Sokaklar, Dolunay, Yalan Dünya, Ulan İstanbul, Çukur, Kanunsuz Topraklar, Sen Ben Lenin gibi birçok başarılı projede yer almıştır.

Ah Belinda Filminin Konusu

Ah Belinda filminin konusu, yeni çıkan Belinda isimli şampuan reklamında Handan ismindeki 2 çocuklu ev kadınının hikayesini anlatmaktadır. Filmin başrolünde Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Sevilay karakteri, Handan’ın arkadaşıdır.

Ah Belinda Filmi Çekim Yerleri

Ah Belinda filminin çekimleri henüz başlamamıştır. OGM Pictures imzalı filmin cast çalışmaları devam etmektedir. Filmin çekim yerleri hakkında bilgi henüz paylaşılmamıştır.

Ah Belinda Filmi Vizyon Tarihi

Ah Belinda filminin çekimlerinin Haziran ayının sonunda tamamlanması planlanmaktadır. Bu nedenle, filmin 2023 yılında vizyona girmesi beklenmektedir.

Sonuç

Ah Belinda filminin oyuncuları, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerleri hakkında detaylı bilgiye ulaştık. Filmin iddialı oyuncu kadrosu ve merak uyandıran konusuyla dikkatleri üzerine çektiği söylenebilir. Filmin vizyona girdiği zaman, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir