Adım Farah Dizisinde Avukat Bade Kimdir?

“Benim Adım Farah” dizisinde, Avukat Bade karakteri son bölümlerde dikkat çeken önemli bir karakterdir. Sevgi Burcu Türünz’ün canlandırdığı Avukat Bade, izleyiciler tarafından sevilerek takip edilmektedir. Şimdi gelin, Avukat Bade karakteri hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Sevgi Burcu Türünz Kimdir?

Sevgi Burcu Türünz, 24 Şubat 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar bir anne ve İnşaat Mühendisi bir babanın ikinci çocuğu olarak doğan Türünz, eğitimine İstanbul’da devam etmiştir. İlk olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Türünz, daha sonra Viyana’ya yerleşmiş ve burada beş yıl yaşamıştır. Viyana Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans yapmıştır. Ardından İstanbul’a dönen Türünz, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İnteraktif Pazarlama alanında yüksek lisansını tamamlamış ve yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Kariyeri ve Yetenekleri

Sevgi Burcu Türünz, sadece oyunculuk değil, aynı zamanda yazı ve şarkı sözü yazma konularında da yetenekli bir sanatçıdır. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk hayalleri kuran Türünz, güzel sanatlara olan ilgisini Craft Atölye’ye katılarak geliştirmiştir. Kısa bir süre içerisinde birçok reklam filminde rol almıştır ve bu deneyimleriyle oyunculuk alanında kendini göstermiştir.

Sinema Filmleri ve TV Dizilerindeki Performansı

Sevgi Burcu Türünz, “Benim Adım Farah” dizisindeki Avukat Bade karakteriyle büyük bir çıkış yapmıştır. Ancak bu diziyle sınırlı kalmayarak sinema filmlerinde de kendini göstermiştir. İşte Türünz’ün rol aldığı bazı sinema filmleri ve TV dizileri:

  • 2017 – Kalp Atışı (Esma Sancak) (TV dizisi)

Bu projelerdeki performansıyla Türünz, izleyicilerin dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmıştır.

Sevgi Burcu Türünz, “Benim Adım Farah” dizisinde canlandırdığı Avukat Bade karakteri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Eğitimli bir sanatçı olan Türünz, oyunculuğun yanı sıra yazı ve şarkı sözü yazma konularında da yeteneklidir. Sinema filmleri ve TV dizilerindeki performansıyla da başarısını kanıtlamıştır. Türünz’ün gelecek projelerini heyecanla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir