Adım Farah Dizisi Nerede Çekiliyor?

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah, O3 yapım şirketinin üstlendiği bir projedir. Dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken, senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç yazmaktadır. Adım Farah dizisi, yakında FOX TV izleyicisiyle buluşacak.

Adım Farah Dizisinin Çekim Yeri

Adım Farah dizisi, İstanbul ve çevresinde çekilmektedir. Özellikle Beşiktaş ve Galata bölgeleri çekimler için tercih edilmektedir.

Adım Farah Dizisi Konusu

Adım Farah dizisinin konusu, 28 yaşındaki İranlı bir kadın olan Farah etrafında şekillenmektedir. Farah, 6 sene önce hamile olduğunu öğrenince İran’dan Fransa’ya kaçmaktadır. Ancak İstanbul’a gelirken durmak zorunda kalmıştır. Oğlu Kerimşah, nadir görülen bir hastalığa sahiptir ve bağışıklık sistemi zayıftır. Bu nedenle steril bir ortamda yaşamaları gerekmektedir.

Farah, tıp eğitimi almış olmasına rağmen kaçak olarak İstanbul’da temizlikçi olarak çalışmaktadır. Amacı, oğlu Kerimşah’ın sağlığına kavuşması için para biriktirip onu tedavi ettirip tekrar Fransa’ya dönmektir.

Farah’ın Hayatının Değişimi

Ancak Farah’ın hayatı bir gece ansızın değişir. Temizlik yaptığı bir mekanda mafya tarafından işlenen bir cinayete şahit olur ve Tahir Lekesiz ile tanışır.

Adım Farah dizisi, Farah’ın yaşadığı zorluklar ve karşılaştığı olaylar etrafında ilerlerken, onun hayatının bu beklenmedik dönüm noktasıyla nasıl değiştiğini izleyicilere aktarmaktadır.

Bu yazıda, FOX TV’nin Adım Farah dizisinin çekim yerleri ve konusu hakkında bilgi verdik. Dizi, İstanbul ve çevresinde çekilmekte olup, Farah karakterinin yaşadığı zorlukları ve hayatının değişimini konu almaktadır. Yakında izleyicilerle buluşacak olan bu dizi, merakla beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir